مزایای کلید و پریز اشنایدر

کلید و پریز های سنتی اشنایدر جزء محبوب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات سنتی حال حاضر جهان میباشد که مزایای بسیار خوبی از جمله تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ و متریال مختلف را دارست. هر تجهیز سنتی اشنایدر شامل سه پارت مختلف میباشد:

۱) مکانیزم    ۲) رویه     ۳) کادر

مکانیزم هاس سنتی در حقیق مدار توکار سیستم میباشد که در داخل قوطی قرار میگیرد و سیسم های ارتباطی به آنها متصل هستند و رویه هایی که بر روی این مکانیزم ها قرار میگیرند که به همراه کادر دور آنها تشکیل کلید و پریز را میدهند.

اشنایدر کلید و پریز های خود را به صورتی طراحی کرده که کادر و رویه ها دارای متریال مختلفی از نوع شیشه ، فلز ، سنگ ، چوب و پلاستیک هستند. همچنین این متریال ها تماما دارای رنگ بندی های مختلفی می باشند.

برند اشنایدر کلید پریز های خود را در ۲ سری متفاوت به بازار ارائه داده است که در ۲ کشور آلمان و ترکیه
تولید می شود.

۱- سری مرتن آلمان :

کلید و پریز های مرتن آلمان خود در ۲ سری مختلف مدرن و دی لایف تولید میشود که از نظر ظاهری و ابعاد با هم تفاوت دارند که جزء تجهیزات لاکچری اشنایدر محسوب میشود.

۲- سری آسفورا و سدنا ترکیه :

این سری کلید و پریز به گونه ای طراحی شده اند که از نظر اقتصادی قابل رقابت با برندهای آسیایی باشد و در طراحی و ظرافت هم حرفی برای گفتن داشته باشد.

کلید پریز های هوشمند

کلید و پریز هوشمند KNX به دلیل انعطاف‌پذیری بالا، تنوع، زیبایی و سازگاری با محیط به عنوان رابط میان فرد و سیستم هوشمند برای کنترل هرچه بیش‌تر بر روی سیستم استفاده می‌شوند. کلیدهای ساخت شرکت اشنایدر در چند دسته سیستم-ام، آرتک و سیستم-دیزاین در قالب طرح‌های متنوع و با جنس‌های مختلف ارائه می‌شوند.

شرکت اشنایدر کلیدهای سیستم-ام در طرح‌های مختلف و در متریال‌های ترموپلاستیک، شیشه، فلز و چوب با رنگ‌های متنوع رویه و کادر ارائه می‌دهد. کلیدهای آرتک با طراحی مدرن و مینیمالیستی خود نیازهای مدرن را در حد عالی برای نصب در طیف گسترده‌ای از مکان‌ها برآورده می‌کند.

گستره محصولات سری سیستم-دیزاین به گونه‌ای طراحی شده است تا هم در طراحی‌های مدرن و ساده و هم در معماری‌های کلاسیک زیبایی محیط را فزونی بخشند.این کلیدها به صورت تک‌پل، دو پل، چهارپل و هشت پل طراحی می‌شوند. همچنین این کلیدها به دو صورت با کلید کنترل ترموستاتیک و بدون کنترل ترموستاتیک ارائه می‌شوند.

تماس با ما

جهت استعلام قیمت کلید و پریز اشنایدر با واحد فروش در ارتباط باشید 

رله حفاظتی اشنایدر

سیستم امنیتی هوشمند Aves

سیستم امنیتی هوشمند Aves خانه هوشمند اوس مجهز به سنسور های امنیتی می باشد. کاربر با استفاده از این سنسورها می تواند امنیت خانه خود را تامین کند و همچنین از یک سیستم هوشمند و امنیتی یکپارچه در خانه خود استفاده کند.&n…
رله حفاظتی اشنایدر

استاندارد اعلام حریق

استانداردهای سیستم اعلام حریق استانداردهای سیستم اعلام حریق، به گفته ریچارد رانگهام، نخستی شناس بریتانیایی، آشپزی ممکن است در انبساط مغز ما نقش مهمي بازي كرده باشد. بوته هاي آتش و آتشدان هاي اوليه احتمالاً منجر به تشكيل …
رله حفاظتی اشنایدر

پرده برقی خانه هوشمند

پرده برقی در خانه هوشمند یکی از امکانات خانه هوشمند، پرده برقی است. پرده برقی در خانه هوشمند توسط ریموت کنترل‌های رادیویی مورد استفاده قرار می‌گیرند و شما می‌توانید از داخل منزل و یا اپلیکیشن های موبایل خود آن‌ها را کنترل کنید. شما همچنین می توا…
ظرفیت قطع
تکنولوژی کلید
رله حفاظتی اشنایدر