کلید و پریز

کلیدهای هوشمند KNX به دلیل انعطاف‌پذیری بالا، تنوع، زیبایی و سازگاری با محیط به عنوان رابط میان فرد و سیستم هوشمند برای کنترل هرچه بیش‌تر بر روی سیستم استفاده می‌شوند. کلیدهای ساخت شرکت اشنایدر در چند دسته سیستم-ام، آرتک و سیستم-دیزاین در قالب طرح‌های متنوع و با جنس‌های مختلف ارائه می‌شوند.

شرکت اشنایدر کلیدهای سیستم-ام در طرح‌های مختلف و در متریال‌های ترموپلاستیک، شیشه، فلز و چوب با رنگ‌های متنوع رویه و کادر ارائه می‌دهد. کلیدهای آرتک با طراحی مدرن و مینیمالیستی خود نیازهای مدرن را در حد عالی برای نصب در طیف گسترده‌ای از مکان‌ها برآورده می‌کند. گستره محصولات سری سیستم-دیزاین به گونه‌ای طراحی شده است تا هم در طراحی‌های مدرن و ساده و هم در معماری‌های کلاسیک زیبایی محیط را فزونی بخشند.

این کلیدها به صورت تک‌پل، دو پل، چهارپل و هشت پل طراحی می‌شوند. همچنین این کلیدها به دو صورت با کلید کنترل ترموستاتیک و بدون کنترل ترموستاتیک ارائه می‌شوند.

کنترل ساختمان با تکنولوژی های نوین

امروزه همه به دنبال آسایش و راحتی بیشتر در خانه و محل کار خود هستند. کنترل هوشمند سیستم‌‌های امنیتی و حفاظتی برای ساکنین حسی دلپذیر از ایمنی و امنیت را در تمام ساعات شبانه‌روز به ارمغان می‌آورد.