کلید پریز های سنتی اشنایدر جزء محبوب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات سنتی حال حاضر جهان میباشد که مزایای بسیار خوبی از جمله تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ و متریال مختلف را دارست. هر تجهیز سنتی اشنایدر شامل سه پارت مختلف میباشد: ۱) مکانیزم    ۲)رویه     ۳)کادر

مکانیزم هاس سنتی در حقیق مدار توکار سیستم میباشد که در داخل قوطی قرار میگیرد و سیسم های ارتباطی به آنها متصل هستند و رویه هایی که بر روی این مکانیزم ها قرار میگیرند که به همراه کادر دور آنها تشکیل یک پریز و یا کلید را میدهند.

اشنایدر کلید پریز های خود را به صورتی طراحی کرده که کادر و رویه ها دارای متریال مختلفی از نوع شیشه ، فلز ، سنگ ، چوب و پلاستیک هستند. همچنین این متریال ها تماما دارای رنگ بندی های مختلفی می باشند.

برند اشنایدر کلید پریز های خود را در ۲ سری متفاوت به بازار ارائه داده است که در ۲ کشور آلمان و ترکیه تولید میشود

کلید و پریز هوشمند
کلید و پریز

۱)سری مرتن آلمان

کلید پریز های مرتن آلمان خود در ۲ سری مختلف مدرن و دی لایف تولید میشود که از نظر ظاهری و ابعاد با هم تفاوت دارند که جزء تجهیزات لاکچری اشنایدر محسوب میشود.

۲)سری آسفورا و سدنا ترکیه:

این سری کلید و پریز به گونه ای طراحی شده اند که از نظر اقتصادی قابل رقابت با برندهای آسیایی باشد و در طراحی و ظرافت هم حرفی برای گفتن داشته باشد.

کلید و پریز

کلیدهای هوشمند KNX به دلیل انعطاف‌پذیری بالا، تنوع، زیبایی و سازگاری با محیط به عنوان رابط میان فرد و سیستم هوشمند برای کنترل هرچه بیش‌تر بر روی سیستم استفاده می‌شوند. کلیدهای ساخت شرکت اشنایدر در چند دسته سیستم-ام، آرتک و سیستم-دیزاین در قالب طرح‌های متنوع و با جنس‌های مختلف ارائه می‌شوند.

شرکت اشنایدر کلیدهای سیستم-ام در طرح‌های مختلف و در متریال‌های ترموپلاستیک، شیشه، فلز و چوب با رنگ‌های متنوع رویه و کادر ارائه می‌دهد. کلیدهای آرتک با طراحی مدرن و مینیمالیستی خود نیازهای مدرن را در حد عالی برای نصب در طیف گسترده‌ای از مکان‌ها برآورده می‌کند. گستره محصولات سری سیستم-دیزاین به گونه‌ای طراحی شده است تا هم در طراحی‌های مدرن و ساده و هم در معماری‌های کلاسیک زیبایی محیط را فزونی بخشند.

این کلیدها به صورت تک‌پل، دو پل، چهارپل و هشت پل طراحی می‌شوند. همچنین این کلیدها به دو صورت با کلید کنترل ترموستاتیک و بدون کنترل ترموستاتیک ارائه می‌شوند.

فروش انواع سوئیچ یک و دو پل خانه هوشمند AVES
تصویر ترموسات خانه هوشمند اوس
فروش انواع سوئیچ یک و دو پل خانه هوشمند AVES