پرده برقی
پرده برقی

پرده برقی در خانه هوشمند

یکی از امکانات خانه هوشمند، پرده برقی است. این پرده‌ها توسط ریموت کنترل‌های رادیویی مورد استفاده قرار می‌گیرند و شما می‌توانید از داخل منزل و یا اپلیکیشن های موبایل خود آن‌ها را کنترل کنید. شما همچنین می توانید براساس تنظیمات قبلی و یا با استفاده از هر نوع سناریویی، شدت نور محیط داخلی و یا حتی خارجی خانه خود را مورد بررسی قرار دهید و در صورت امکان آن ها را کم و زیاد کنید.

ماژول پرده برقی برای کنترل موتورهایی که به طور معمولی در پرده های کنار رو و بالا رو، کرکره ها، سایبان ها و … یافت می شوند، طراحی شده است. این ماژول می تواند موتورهای AC را از طریق امواج رادیویی یا کلیدهای دیواری که به طور مستقیم به آن متصل است را کنترل کرده و وضعیت باز و بسته بودن پرده را رصد کند.

اجزای پرده برقی از دو بخش موتور پرده برقی  و ریل پرده برقی  تشکیل شده است. موتور پرده برقی وظیفه حرکت دادن و باز و بسته کردن پرده را بدون دخالت نیروی دستی بر عهده دارد. همچنین در داخل ریل تسمه هایی قرار دارد که با اتصال به موتور پرده برقی پرده به حرکت در می آید

مزایای پرده برقی هوشمند:

  • باز و بسته شدن پرده، تنها با لمس یک کلید با تلفن همراتان و یا ریموت کنترل
  • انتخاب ساعت دلخواه جهت باز و بسته شدن پرده های خانه به طور خودکار
  • کاهش مصرف انرژی در طول روز با پرده برقی هوشمند. با باز کردن پرده ها منزل را گرم و با رسیدن به دمای ایده آل شما، پرده ها بسته می شود.
  • تعریف سناریوهای مختلف برای پرده برقی هوشمند
پرده برقی

همه چیز برای آسان تر شدن زندگی شما

در سیستم هوشمند سناریوهای مختلفی را برای پرده و کرکره هوشمند می‌توان در نظر گرفت.

مثلا اگر تلویزیون شما نزدیک پنجره قرار دارد و هنگام استفاده، نور بر روی صفحه بازتاب می‌شود، می‌توانید با تعریف سناریو برای پرده هوشمند، تعیین کنید در ساعت مشخصی پرده‌ها بسته شوند. همچنین می‌توانید تعیین کنید که در صبح پرده‎ها به صورت خودکار و در زمانی مشخص کنار زده شوند.

با خرید پرده برقی نور موردنیاز گیاهان را با خیال راحت تامین کنید. در زمانی که بیرون از منزل و سرکار هستید به راحتی با تعیین زمان مشخص پرده کنار رفته و گیاهان نور خورشید موردنیاز خود را جذب می‌کنند.

با پرده هوشمند دزدها را از منزل خود دور کنید!! شما می توانید با دادن برنامه تنظیم کنید پرده در زمان هایی مشخص کنار برود تا دزدهایی که منزل را زیر نظر دارند بیخیال دزدی شوند!

 

برای داشتن یک پرده هوشمند با کیفیت، با واحد فروش شرکت انرژی سبز درخشان به شماره ۰۲۱۸۶۰۵۳۲۹۸ در ارتباط باشید