هوشمندسازی ساختمان با SmartStruxure

با توجه به افزایش قیمت انرژی و حذف یارانه های مربوط به آن، هزینه های مصرف انرژی به صورت روز افزونی رو به افزایش است. بنابراین معرفی هوشمندسازی ساختمان بیش از پیش پررنگ‌تر شده است. علاوه بر این، با توجه به کاهش ذخایر منابع انرژی و افزایش آلودگی، میتوان با استفاده از تكنولوژی های روز دنیا در كاهش مصرف انرژی سهیم شد.

خانه هوشمند فناوران انرژی سبز از انقلاب دیجیتالی در قرن معاصر به منظور بهبود سیستم‌ مدیریت ساختمان استفاده کرده است. این انقلاب دیجیتالی با فراهم آوردن دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در هر لحظه و مکانی، کارها را ساده‌تر کرده و بازده ساختمان را بالاتر برده است. با این وجود هنوز همه ساختمان‌ها از این مزیت استفاده نمی‌کنند. این امر انگیزه‌ای شده تا به مشتریان خود کمک کنیم تا از این نوآوری‌ها بهره ببرند. به همین منظور اشنایدر الکتریک راهکار مدیریت ساختمان قدرتمند خود را پیشنهاد داده است. راهکارSmartStruxure.

 

 

هوشمندسازی ساختمان با SmartStruxure

افزایش بازده ساختمان هوشمند با محصولات BMS مبتنی بر IP

راهکار SmartStruxure باعث بهبود عملکرد و افزایش بازده ساختمان شده و باعث راحتی و آسایش ساکنین می‌شود. با تمرکز بر آینده، محصولات BMS ما، هوشمندسازی ساختمان را به سطح بالاتری ارتقاء داده است. این کار با استفاده از تکنولوژی‌های نوآورانه مبتنی بر IPدر محصولاتی مانند کنترل‌کننده‌های ساختمان هوشمند Smart X  انجام شده است. استفاده از ادوات مبتنی بر IP به ساکنین ساختمان کمک می‌کند تا بتوانند اطلاعات مربوط به ساختمان خود را دریافت نموده و به سادگی آنها را تجزیه و تحلیل نمایند. تا در نهایت از این اطلاعات به منظور افزایش بهره‌وری ساختمان خود استفاده کنند.

انقلابی که SmartStruxure ایجاد کرده روند بازی را تغییر داده است! چرا که با استفاده بیش‌تر از ادوات IP، بازدهی را بهبود می‌دهد، سطح هوشمندی سیستم را بالاتر می‌برد و همچنین تطبیق‌پذیری و کیفیت محصولات را تضمین میکند.

این بدان معنی است که راهکار ما حتی پا را فراتر نهاده است. برای ساده‌سازی یکپارچه‌سازی میان سیستم‌های ساختمان، راهکار ارائه شده باعث افزایش بازده مهندسی برای نصب و استفاده ساده می‌شود. همچنین سطح رویت‌پذیری و کنترل پذیری را علاوه بر کارکنان تأسیسات برای ساکنین نیز فراهم می‌کند.

کیفیت محصولات با نام Schneider Electric و سابقه ۱۷۰ ساله این شرکت ضمانت می‌شود تا خیال شما را از این بابت راحت کنیم! انقلاب ایجاد شده توسط SmartStruxure نشان از متعهد بودن Schneider Electric به عهد خود در رابطه با تحویل بیش‌ترین بازده انرژی و مدیریت موثر ساختمان است.

دریافت اطلاعات بیش‌تر از Schneider-Electric

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *