محصولات‌صنعتی اشنایدر

اتوماسیون

محصولات صنعتی اشنایدر

در سال‌های اخیر، اتوماسیون صنعتی در سراسر جهان، رشد چشمگیری داشته و تجهیزات کنترلی و ابزار‌دقیق به‌شدت در حال به‌روز شدن می‌باشند. اتوماسیون صنعتی به معنای خودکارسازی فرایندهای تولید می‌باشد که مزیت‌های بی شماری برای ما فراهم‌کرده‌است؛ از جمله امکان نظارت از راه‌ دور، افزایش توان و بهره‌وری واحدهای صنعتی، افزایش کیفیت محصولات‌تولید‌شده، کاهش هزینه‌های مربوط به استخدام نیروی انسانی.

سافت و درایو

محصولات صنعتی اشنایدر

برای راه اندازی نرم الکتروموتورها می توانیم از سافت استارترها استفاده کنیم اما آن ها برای تغییر سرعت گزینه مناسبی نمی باشند.از جمله تغییراتی که از طریق سافت استارتر  انجام می شود می توان به کم کردن ولتاژ در لحظه راه اندازی، تغییر زمان استارت و استپ، کم کردن ولتاژ راه اندازی و تنظیم مقدار حفاظت بار اشاره کرد.

LV

فیوز مینیاتوری

محصولات صنعتی اشنایدر

یکی از ابزارهای اصلی حفاظتی در تمامی تابلوهای برق و سیم‌کشی صنعتی و ساختمانی،کلید مینیاتوری می‌باشد که محافظ مدارهای الکترونیکی در برابر جریان غیرمجاز می‌باشد و بر اساس جریان نامی مدار انتخاب می‌شوند.

کلید مینیاتوری اشنایدر در دو نوع B و با کاربرد روشنایی و موتوری و در رنج جریان ۲ تا ۶۳ آمپر به‌صورت تک‌پل، دوپل، سه‌پل و چهار‌پل و … عرضه می‌شود.

کلید اتوماتیک / هوایی

محصولات صنعتی اشنایدر

اتوماتیک فشار ضعیف است که در آمپرهای بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد کلید هوایی عمدتا در ورودی تابلو‌های فشار ضعیف استفاده می‌شود.  کلید هوایی، یک کلید فشار قوی است که علاوه بر قطع و وصل خط، حفاظت شبکه را نیز برعهده دارد و در شرایط اتصال کوتاه شدن شبکه، افزایش یا کاهش بیش از حد ولتاژ، افزایش حرارت تجهیزات در اثر توان عبوری بیش از حد از آن‌ها یا اضافه بار، خارج شدن ژنراتورها از حالت سنکرون و… قطع می‌شود.

کنتاکتور

محصولات صنعتی اشنایدر

کنتاکتور، یک کلید کنترل‌شونده است که برای کلید‌زنی مدارات‌قدرت یا کنترل و در کاربردهای آمپر بالا مورد‌استفاده قرار می‌گیرد.

کنتاکتورهای اشنایدر الکتریک که خط‌فروش گسترده‌ای در سرتاسر جهان به خود اختصاص داده‌اند، قابلیت‌اطمینان بالا و طول‌عمر طولانی تجهیزات را تامین می‌کنند.

کلید حرارتی

محصولات صنعتی اشنایدر

کلید‌های حرارتی، کلیدهای محافظ موتور هستند که از سیستم در برابر اختلالات جریان محافظت کرده که قابل‌قطع در زیر بار می‌باشند و همچنین در صورت ایجاد اضافه‌بار، موتور را مستقیما قطع کرده و به کنتاکتور جهت فرمان دادن نیازی ندارند.

کلیدهای حرارتی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا محافظ موتورهایی تا ۷۵KW و ۴۰۰V باشند و استفاده از این کلیدها، یک عملکرد عالی با انعطاف‌پذیری و قابلیت‌اطمینان بالا را ارایه می‌دهد.

رله‌های حفاظتی MV

محصولات صنعتی اشنایدر

یکی از گزینه های مناسب برای حفاظت تاسیسات در برابر جریان زیاد، ولتاژ، فرکانس و … رله‌های حفاظتی می‌باشند و در طیف وسیعی از مدل‌ها مانند VAMP50 VAMP52 VAMP55 VAMP59  تولید شده‌اند که بسیار محبوب، user freindly و قابل اطمینان می‌باشند.

از جمله ویژگی های رله های حفاظتی اشنایدر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

بسیار مقاوم و دارای سخت افزاری با انعطاف پذیری بالا

بسیار کاربرپسند و دارای قابلیت های بالا

یک تکنولوژی مناسب برای کاهش هزینه ها و افزایش راندمان

Power metering

محصولات صنعتی اشنایدر

Power Metering کنتورهایی کم‌مصرف با کارایی بالا برای مدیریت مصرف هزینه می‌باشند که با تامین‌کردن بهترین کیفیت برق و حداکثر تطبیق‌پذیری به شما کمک خواهند کرد که از کارایی تاسیسات و افزایش طول عمر آن‌ها اطمینان بیشتری حاصل‌نمایید.

از جمله قابلیت‌های Power Metering می‌توان به  اندازه‌گیری انرژی با دقت بالا، همگام‌سازی زمان، تجزیه و تحلیل PQ و … اشاره نمود؛ همچنین این دستگاه قابل تعریف بر روی پروتکل‌های MODBUS، DNP3، IEC 61850 بوده و باعث می شود تا سیستم در حالت ایمن کارد کند و از خطر اضافه بار، عدم تعادل و یا تقاضای اوج در امان بماند.

Telemetry and scada

telemetry and scada

SCADA  یک سامانه برای گردآوری داده ها از نقاط گوناگون، مانیتورینگ و کنترل آن ها می‌باشد. این دستگاه ها در فرایندهای صنعتی مانند تولید و توزیع نیرو، صنایع شیمیایی،صنایع آب و نفت و گاز، حمل و نقل،اندازه گیری های مخازن و .. کاربرد دارند.

نرم افزارهای دستگاه SCADA بر پایه تکنولوژی های multitasking  و realtime استوار شده اند که داده های آن ها به طور همزمان بر روی یک یا چند سرور پیاده سازی می‌شوند. هرجایی که نیاز به نظارت و کنترل از راه دور باشد،می توان از SCADA هایی از نوع RTU هستند استفاده کرد که قابلیت هایی بی شماری دارند.

ابزار دقیق

ابزار دقیق

اشنایدر الکتریک با داشتن بیش از ۱۰۰ سال سابقه در زمینه تولید و نوآوری ابزارهای اندازه گیری، این افتخار را دارد که در جهت نظارت و بررسی نتایج تجزیه و تحلیل‌های روند پروژه شما، راه‌حل هایی مناسب را ارایه دهد.

ابزارهای هوشمند ما به گونه ای طراحی گردیده اند که از لحاظ حفاظت الکتریکی و مکانیکی مقاوم هستند و همچنین بهینه‌سازی و کاهش مصرف انرژی را نیز امکان‌پذیر می‌سازند.

ظرفیت قطع چیست؟

ظرفیت قطع چیست؟

ظرفیت قطع چیست؟ انواع مختلفی از کلیدهای اتوماتیک در بخش های مختلف قابل استفاده هستند که بیشتر آن ها کاربردهای متفاوتی هم دارند و در بخش های گوناگونی از شبکه هم مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع کلیدها در ابعاد، مکانیزم و همچنین موارد دی…
تفاوت بین تکنولوژی کلید sf6 و تکنولوژی کلید خلا در چیست؟

تفاوت بین تکنولوژی کلید sf6 و تکنولوژی کلید خلا در چیست؟

تفاوت بین تکنولوژی کلید sf6 و تکنولوژی کلید خلا در چیست؟ آیا تاکنون با کلید فشار متوسط آشنا بوده اید؟ آیا می دانید که این کلیدها به چه کار می آیند و تفاوت بین تکنولوژی کلید SF6 و تکنولوژی کلید خلا در چیست؟ در این بخش با ما همراه شوید تا ب…
چرا رله حفاظتی اشنایدر بهترین گزینه در صنعت است؟

چرا رله حفاظتی اشنایدر بهترین گزینه در صنعت است؟

چرا رله حفاظتی اشنایدر بهترین گزینه در صنعت است؟ آیا تاکنون نام رله حفاظتی را شنیده اید؟ آیا می دانید که چگونه می توانید از این بخش در صنعت استفاده کنید؟ در این بخش ضمن معرفی رله ها، به شما خواهیم گفت که چرا رله حفاظتی اشنایدر بهترین گزینه د…
کلید های اتوماتیک و کلید های مینیاتوری (فیوز مینیاتوری) نسبت به هم چه مزایا و معایبی دارند؟
پروتکل هوشمندسازی ساختمان
دستگاه های اندازه گیری انرژی
قفل برقی در خانه هوشمند
ابزار دقیق
دستگاه شارژر برقی