مزایای کلید و پریز اشنایدر

کلید و پریز های سنتی اشنایدر جزء محبوب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات سنتی حال حاضر جهان میباشد که مزایای بسیار خوبی از جمله تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ و متریال مختلف را دارست. هر تجهیز سنتی اشنایدر شامل سه پارت مختلف میباشد:

۱) مکانیزم    ۲) رویه     ۳) کادر

مکانیزم هاس سنتی در حقیق مدار توکار سیستم میباشد که در داخل قوطی قرار میگیرد و سیسم های ارتباطی به آنها متصل هستند و رویه هایی که بر روی این مکانیزم ها قرار میگیرند که به همراه کادر دور آنها تشکیل کلید و پریز را میدهند.

اشنایدر کلید و پریز های خود را به صورتی طراحی کرده که کادر و رویه ها دارای متریال مختلفی از نوع شیشه ، فلز ، سنگ ، چوب و پلاستیک هستند. همچنین این متریال ها تماما دارای رنگ بندی های مختلفی می باشند.

برند اشنایدر کلید پریز های خود را در ۲ سری متفاوت به بازار ارائه داده است که در ۲ کشور آلمان و ترکیه
تولید می شود.

۱- سری مرتن آلمان :

کلید و پریز های مرتن آلمان خود در ۲ سری مختلف مدرن و دی لایف تولید میشود که از نظر ظاهری و ابعاد با هم تفاوت دارند که جزء تجهیزات لاکچری اشنایدر محسوب میشود.

کلید و پریز

۲- سری آسفورا و سدنا ترکیه :

این سری کلید و پریز به گونه ای طراحی شده اند که از نظر اقتصادی قابل رقابت با برندهای آسیایی باشد و در طراحی و ظرافت هم حرفی برای گفتن داشته باشد.

کلید و پریز

کلید پریز های هوشمند

کلید و پریز هوشمند KNX به دلیل انعطاف‌پذیری بالا، تنوع، زیبایی و سازگاری با محیط به عنوان رابط میان فرد و سیستم هوشمند برای کنترل هرچه بیش‌تر بر روی سیستم استفاده می‌شوند. کلیدهای ساخت شرکت اشنایدر در چند دسته سیستم-ام، آرتک و سیستم-دیزاین در قالب طرح‌های متنوع و با جنس‌های مختلف ارائه می‌شوند.

شرکت اشنایدر کلیدهای سیستم-ام در طرح‌های مختلف و در متریال‌های ترموپلاستیک، شیشه، فلز و چوب با رنگ‌های متنوع رویه و کادر ارائه می‌دهد. کلیدهای آرتک با طراحی مدرن و مینیمالیستی خود نیازهای مدرن را در حد عالی برای نصب در طیف گسترده‌ای از مکان‌ها برآورده می‌کند.

گستره محصولات سری سیستم-دیزاین به گونه‌ای طراحی شده است تا هم در طراحی‌های مدرن و ساده و هم در معماری‌های کلاسیک زیبایی محیط را فزونی بخشند.این کلیدها به صورت تک‌پل، دو پل، چهارپل و هشت پل طراحی می‌شوند. همچنین این کلیدها به دو صورت با کلید کنترل ترموستاتیک و بدون کنترل ترموستاتیک ارائه می‌شوند.

کلید و پریز

تماس با ما

جهت استعلام قیمت کلید و پریز اشنایدر با واحد فروش در ارتباط باشید 

معرفی دوره knx
معرفی دوره knx
معرفی دوره آموزشی
ظرفیت قطع
تکنولوژی کلید
رله حفاظتی اشنایدر
فیوز مینیاتوری
پروتکل هوشمندسازی ساختمان
دستگاه های اندازه گیری انرژی