کلید پریز های سنتی اشنایدر جزء محبوب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات سنتی حال حاضر جهان میباشد که مزایای بسیار خوبی از جمله تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ و متریال مختلف را دارست. هر تجهیز سنتی اشنایدر شامل سه پارت مختلف میباشد: ۱) مکانیزم    ۲)رویه     ۳)کادر

مکانیزم هاس سنتی در حقیق مدار توکار سیستم میباشد که در داخل قوطی قرار میگیرد و سیسم های ارتباطی به آنها متصل هستند و رویه هایی که بر روی این مکانیزم ها قرار میگیرند که به همراه کادر دور آنها تشکیل یک پریز و یا کلید را میدهند.

اشنایدر کلید پریز های خود را به صورتی طراحی کرده که کادر و رویه ها دارای متریال مختلفی از نوع شیشه ، فلز ، سنگ ، چوب و پلاستیک هستند. همچنین این متریال ها تماما دارای رنگ بندی های مختلفی می باشند.

برند اشنایدر کلید پریز های خود را در ۲ سری متفاوت به بازار ارائه داده است که در ۲ کشور آلمان و ترکیه تولید میشود

۱)سری مرتن آلمان

کلید پریز های مرتن آلمان خود در ۲ سری مختلف مدرن و دی لایف تولید میشود که از نظر ظاهری و ابعاد با هم تفاوت دارند که جزء تجهیزات لاکچری اشنایدر محسوب میشود.

کلید و پریز

۲)سری آسفورا و سدنا ترکیه:

این سری کلید و پریز به گونه ای طراحی شده اند که از نظر اقتصادی قابل رقابت با برندهای آسیایی باشد و در طراحی و ظرافت هم حرفی برای گفتن داشته باشد.

کلید و پریز

کلید و پریز

کلیدهای هوشمند KNX به دلیل انعطاف‌پذیری بالا، تنوع، زیبایی و سازگاری با محیط به عنوان رابط میان فرد و سیستم هوشمند برای کنترل هرچه بیش‌تر بر روی سیستم استفاده می‌شوند. کلیدهای ساخت شرکت اشنایدر در چند دسته سیستم-ام، آرتک و سیستم-دیزاین در قالب طرح‌های متنوع و با جنس‌های مختلف ارائه می‌شوند.

شرکت اشنایدر کلیدهای سیستم-ام در طرح‌های مختلف و در متریال‌های ترموپلاستیک، شیشه، فلز و چوب با رنگ‌های متنوع رویه و کادر ارائه می‌دهد. کلیدهای آرتک با طراحی مدرن و مینیمالیستی خود نیازهای مدرن را در حد عالی برای نصب در طیف گسترده‌ای از مکان‌ها برآورده می‌کند. گستره محصولات سری سیستم-دیزاین به گونه‌ای طراحی شده است تا هم در طراحی‌های مدرن و ساده و هم در معماری‌های کلاسیک زیبایی محیط را فزونی بخشند.

این کلیدها به صورت تک‌پل، دو پل، چهارپل و هشت پل طراحی می‌شوند. همچنین این کلیدها به دو صورت با کلید کنترل ترموستاتیک و بدون کنترل ترموستاتیک ارائه می‌شوند.

کلید و پریز

ظرفیت قطع چیست؟

ظرفیت قطع چیست؟

ظرفیت قطع چیست؟ انواع مختلفی از کلیدهای اتوماتیک در بخش های مختلف قابل استفاده هستند که بیشتر آن ها کاربردهای متفاوتی هم دارند و در بخش های گوناگونی از شبکه هم مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع کلیدها در ابعاد، مکانیزم و همچنین موارد دی…
تفاوت بین تکنولوژی کلید sf6 و تکنولوژی کلید خلا در چیست؟

تفاوت بین تکنولوژی کلید sf6 و تکنولوژی کلید خلا در چیست؟

تفاوت بین تکنولوژی کلید sf6 و تکنولوژی کلید خلا در چیست؟ آیا تاکنون با کلید فشار متوسط آشنا بوده اید؟ آیا می دانید که این کلیدها به چه کار می آیند و تفاوت بین تکنولوژی کلید SF6 و تکنولوژی کلید خلا در چیست؟ در این بخش با ما همراه شوید تا ب…
چرا رله حفاظتی اشنایدر بهترین گزینه در صنعت است؟

چرا رله حفاظتی اشنایدر بهترین گزینه در صنعت است؟

چرا رله حفاظتی اشنایدر بهترین گزینه در صنعت است؟ آیا تاکنون نام رله حفاظتی را شنیده اید؟ آیا می دانید که چگونه می توانید از این بخش در صنعت استفاده کنید؟ در این بخش ضمن معرفی رله ها، به شما خواهیم گفت که چرا رله حفاظتی اشنایدر بهترین گزینه د…
کلید های اتوماتیک و کلید های مینیاتوری (فیوز مینیاتوری) نسبت به هم چه مزایا و معایبی دارند؟
پروتکل هوشمندسازی ساختمان
دستگاه های اندازه گیری انرژی
قفل برقی در خانه هوشمند
ابزار دقیق
دستگاه شارژر برقی