سیستم امنیتی AVES

سیستم امنیتی AVES

سیستم امنیتی پارادوکس

سیستم امنیتی پارادوکس

انواع سیستم های امنیتی هوشمند

امروزه هوشمند کردن سیستم‌های امنیتی منزل یکی از عظیم ترین اتفاقاتی است که در زمینه های صنعت ساختمان رخ داده است. شاید بتوان گفت عظیم ترین تحولی که در این زمینه ایجاد شده است نیز همین هوشمندسازی خانه است.

در واقع سیستم‌های امنیتی و حفاظتی ساختمان به شما این امکان را خواهد داد که ساختمان ها و همچنین بخش های مختلف را با توجه به آنچه که تکنولوژی امروزه برای شما ایجاد کرده است کنترل کنید. شاید از مهم ترین ویژگی ها در این زمینه بتوان به سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان اشاره کرد. همانطور که میدانید.

مهم ترین بخش حین انتخاب و همچنین خرید یک خانه این است که امنیت را مورد بررسی قرار دهید در نتیجه المنت های بسیار مهمی در این زمینه به وجود می آیند که شما میتوانید از آن ها کمک بگیرید.

سیستم امنیتی خانه هوشمند

سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان و سیستم های دزدگیر

سیستم‌های امنیتی و حفاظتی ساختمان امروزه در اغلب خانه ها وجود دارند. شما میتوانید امنیت را برای ساکنین و همچنین اعضای یک ساختمان تجاری در این زمینه ایجاد کنید. اصولا یکی از مهم ترین بخش هایی که در امنیت خانه مهم است استفاده از یک درب هوشمند است.

درب هوشمند معمولا به شما کمک خواهد کرد که به آسانی وارد خانه خود شوید اما این بخش برای سایر افراد دیگر به همین آسانی نخواهد بود. شما همچنین می توانید کنترل شرایط امنیتی را نیز در این زمینه به عهده بگیرید و همچنین نظارت را نیز برعهده داشته باشید تا بتوانید خانه خود را امن تر از گذشته کنید.

سیستم‌های امنیتی و حفاظتی ساختمان هم در واقع یکی از مهم ترین نکات است که شما باید با توجه به تلفن های همراه خود آن را انجام دهید و خواهید دید که این بخش به آن سختی که تصور می کردید هم نبوده است.

سیستم امنیتی

سیستم های دزدگیر هم در سیستم‌های امنیتی و حفاظتی ساختمان جز بخش های مهم به شمار می آیند. شما در واقع می توانید سیستم های دزدگیر را آنطور که میخواهید برآورده کنید. دقت داشته باشید که یکی از مزایای این سیستم ها این است که شما میتوانید حتی از آن ها در اماکن هم استفاده کنید.

در واقع این کنترل با استفاده از اپلیکیشن انجام خواهد شد و کاربر می تواند دستگاه را خاموش و روشن هم کند. همچنین شما میتوانید از طریق این سیستم از وضعیت دستگاه دزدگیر خود هم مطلع شوید. این گزارش کاری در سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان باعث می شود تا شما بتوانید به آسانی روی هرآنچه که باید اشراف داشته باشید و مشکلاتی که در این زمینه برای شما ایجاد خواهد شد بسیار کمتر از گذشته خواهد بود.

شاید تصور کنید که سیستم های دزدگیر هوشمند برای کار کردن بسیار سخت هستند و تا بخشی هم میتوان گفت که این قضیه درست است. آنچه که باید به آن دقت داشته باشید این است که شما باید در سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان از این دزدگیر ها استفاده کنید تا امنیت را انجام دهید.

در این زمینه هم دزدگیر های بسیاری با بخش های بسیاری ایجاد خواهند شد. برندهای مختلفی که در این زمینه وجود دارند به شما اجازه خواهند داد تا بتوانید محصولات امنیتی را آنطور که میخواهید استفاده کنید.ما را در ادامه ی مقاله ی سیستم‌های امنیتی همراهی کنید.

در سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان و در دزدگیر های تلفنی و یا به عبارتی پنل هایی که در این زمینه وجود دارد شما علاوه بر اینکه از هرگونه رفت و آمد مطلع خواهید شد میتوانید شماره های امنیتی و همچنین رمزهای خود را نیز در پنل های امنیتی تغییر دهید.

و این کار به نوبه خود برای افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند بسیار مهم است. بعضا برای شما هم پیش خواهد آمد که نتوانید تمامی آنچه که باید را توسط بخش های امنیتی ایجاد کنید اما آنچه که باید به آن دقت کنید این است که توسط دزدگیر هوشمند در سیستم‌های امنیتی و حفاظتی ساختمان شما قادر خواهید بود که حتی از راه دور هم این کنترل را داشته باشید.

حفاظت و کنترل ساختمان

سنسورهای در و پنجره در سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان

در خانه های هوشمند معمولا از سنسورهای در و پنجره هم استفاده خواهد شد و این بخش بسیار در کاهش صدمات در سرقت کمک خواهد کرد. سنسورهای در و پنجره در سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان در واقع با باتری ها نیاز های خود را تامین می کنند.

سنسورهایی که در این زمینه با مارک های مختلف به بازار عرضه شده اند سازگاری بسیاری در زمینه های مختلف دارند و به شما این امکان را می دهند که هرآنچه که میخواهید را برای امنیت خود فراهم کنید. این سنسورها در واقع توانایی های بسیاری در زمینه نمایش وضعیت درب ها و پنجره ها خواهند داشت.

شما همچنین می توانید علاوه بر سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان برای روشنایی های اتوماتیک، کنترل تردد و همچنین سیستم امنیتی خانه خود استفاده کنید. این سنسورها خود ضریب امنیت و همچنین آسایش را افزایش می دهند و علاوه بر این شما میتوانید توسط آن ها هزینه های مربوط به سرمایش، گرمایش و همچنین بخش های دیگر را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید.

همانطور که میبینید، این ماژول ها معمولا به سنسور دماسنج و همچنین کلیدهای دیجیتال هم معروف اند. قابلیت هایی که در این زمینه وجود دارد برای هر دستگاهی که برای سیستم‌های امنیتی و حفاظتی ساختمان ایجاد شده است متفاوت اند و انواع مختلفی را در بر دارند.

حفاظتی امنیتی

با نصب سنسورهای درب و پنجره در خانه شما، شما میتوانید وضعیت و اطلاعات و امکانات جدیدی را که در این زمینه ایجاد شده اند در اختیار داشته باشید. در واقع این ماژول ها باز و بسته خواهند شد و علاوه بر این میتوانند در زمینه های دیگر نیز برای سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان مفید باشند.

شاید تصور کنید که نقشی در این بخش برای سرمایش و گرمایش وجود ندارد اما زمانی که این درب ها باز و بسته باشند می توان گفت که این سرمایش و گرمایش تماما تحت کنترل است و سنسورهایی که در این زمینه وجود دارد نیز خانه و ساختمان شما را از ورود افراد بیگانه کنترل خواهند کرد و همین از جمله مهمترین امکانات سنسور در و پنجره است.

ثبت وقایع ورود و خروج در سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان

خانه های هوشمند دارای قابلیت های بسیاری هستند. در این خانه ها معمولا وقایع ورود و خروج ثبت خواهند شد و همچنین سناریوهای مختلفی که در این زمینه وجود دارند نیز شنیدنی هستند شاید تصور کنید ثبت این کارها تاثیری در سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان نخواهد داشت.

اما اینطور نیست و زمانی که شما این کار را انجام دهید، وقتی که با یک مشکل کوچک در زمینه کمبود و کسری وسایل یا حتی بخش های دیگر رو به رو شوید خواهید دید که این ثبت وقایع تاثیر بسزایی در سیستم‌های امنیتی و حفاظتی ساختمان خواهند داشت.

شما همچنین می توانید از ویژگی های مختلف سیستم های هوشمند برای امنیت خانه خود استفاده کنید از جمله آنها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • شما میتوانید برنامه ریزی کنید. نیازی نیست که اگر می خواهید به مسافرت بروید ساعت های طولانی ذهن خود را درگیر این مسئله کنید که چه مشکلی پیش خواهد آمد بلکه میتوانید در این زمینه برنامه ریزی های دقیقی را انجام دهید. این سیستم ها دارای قابلیت کنترل و همچنین برنامه ریزی های بسیار دقیقی در این زمینه هستند که با تنظیمات خاص ایجاد خواهند شد.
  • شما با نصب اینگونه سیستم ها میتوانید ورود و خروج غیرمجاز افراد را مشاهده کنید و این به شما کمک شایانی در این زمینه خواهد داشت چرا که اگر ورودی غیرمجاز باشد خواهید دید و در نتیجه کسی نمیتواند به حریم شخصی شما نفوذ کند.

امنیت ساختمان

شبیه سازی هایی در این زمینه برای وجود شخص شما در ساختمان وجود خواهد داشت که تنها در خانه های هوشمند وجود دارد. این خانه ها در واقع به شما اجازه خواهند داد که هرآنچه که میخواهید را برآورده کنید. مثلا روشن و خاموش شدن بخش های مختلف در خانه میتواند یکی از نشانه های حضور شما در خانه باشد.

که از این طریق برآورده خواهد شد و به شما این امکان را می دهد که به آسانی به شخصی که قصد سرقت دارد حضور خود را اعلام کنید و در نتیجه هرگونه تلاشی را ناکام باقی بگذارید.شما همچنین میتوانید فعال نمودن و غیرفعال نمودن این بخش را نیز برعهده داشته باشید.

اینکه شما بتوانید تنها با چند کلیک کار خود را انجام دهید در واقع تفکری بود که در عصر حاضر به وقوع پیوسته است. دقت داشت هباشید که در این صورت، زمان هایی که شما حضور فیزیکی ندارید میتوانید توسط بخش های مختلف مانند گوشی یا تبلت تمامی آنچه که باید را از خانه خود چک کنید.

و همان کار به شما اجازه می دهد که به راحتی بتوانید کارهای ایجاد شده را به اتمام برسانید.شما میتوانید از باطری های پشتیبان در این زمینه استفاده کنید. این باتری ها به طور قطع حین اینکه برق رفته و یا هر مشکل دیگری در زمینه انرژی رسانی وجود دارد به شما کمک خواهد کرد که کار خود را به آسانی انجام دهید.

شما همچنین می توانید در برخی از این سیستم های هوشمند هرآنچه که میخواهید را برنامه ریزی کنید تا به آسانی به آنها دست پیدا کنید.

سیستم کنترل دسترسی در سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان!

امروزه اینکه شما بتوانید تمامی سیستم های الکترونیکی خود را به ویژه در ساختمان ها و سیستم های مخابراتی مختلف طراحی کنید به شما این امکان را خواهد داد که اهمیت ویژه ای را برای کار خود ایجاد کنید. در حقیقت اینطور گفته می شود.

که طراحی سیستم های یکپارچه به شما این امکان را می دهد که با رفاه و آسودگی بیشتری در این زمینه کار خود را انجام دهید.سیستم کنترل دسترسی یکی از مهم ترین بخش هایی است که در این زمینه ایجاد شده است و با سیستم های دیگری مانند ساختمان ها و همچنین سیستم اطفای حریق و همچنین نظارت چشمی هم یکی خواهد بود.

این سیستم ها در انواع گوناگونی ساخته شده اند که از جمله آنها میتوان به انواع سیستم هایی اشاره کرد که به طرز چشمگیری در مجتمع های مسکونی و همچنین تجاری مورد استفاده هستند.کنترل تردد یا همان کنترل دسترسی در واقع به معنای اعلام مجوز برای ورود یا عدم ورود یک شخص یا یک گروه به یک بخش است که به شما این امکان را می دهد که این حضور و عبور و مرور فیزیکی را نیز مورد بررسی قرار دهید.

علاوه بر سیستم‌های امنیتی که در این زمینه ایجاد شده است، نرم افزارها و همچنین سخت افزارهای ترددی هم که شامل گیت ها و بخش های اتوماتیک دیگر می شوند نیز در این بخش حائز اهمیت هستند. تشخیص هویت پرسنل و همچنین کنترل زمان و مکان تردد نیز همراه با امکان ردیابی و همچنین پیگیری رخدادهای مختلف در یک بازه زمانی خاص به شما این امکان را می دهند که از کنترل دسترسی برای سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان استفاده کنید.

مدیریت و همچنین مانیتورینگ بخش های مختلف نیز در سیستم‌های امنیتی و حفاظتی ساختمان جز مهمترین بخش هایی است که باید به آن دقت کنید. ضرورت بهره مندی از این بخش ها زمانی مشخص خواهد شد که سناریو و تدابیر امنیتی مختلفی هم برای آن ها در زمینه سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان ایجاد شود.

اجزای مختلفی در یک سیستم تشکیل دهنده کنترل دسترسی وجود دارند که از جمله آنها می توان به کنترل انواع ریدرها، کارتخوان های و کد خوان ها اشاره کرد. همچنین انواع مختلفی از قفل های الکتریکی و مغناطیسی هم وجود دارد که انواع کلید های حسی و مغناطیسی را نیز ایجاد خواهد کرد.

شما میتوانید در زمینه سیستم امنیتی و حفاظتی ساختمان از برندهای جهانی در این زمینه استفاده کنید که البته تمامی اجزای آن ها متصل و همچنین دارای ضمانت های خارجی هستند. دقت داشته باشید که هر چقدر هم تصور کنید که این کار برای شما غیر ممکن خواهد بود اما در نهایت می توانید از آن ها برای یک سیستم کنترلی یکپارچه استفاده کنید که از هم نظر سخت افزاری و هم نرم افزاری مورد بررسی است.

شما میتوانید از فناوری های گوناگون هم در این زمینه و برای سیستم‌های امنیتی و حفاظتی ساختمان استفاده کنید که از جمله آنها می توان به اثر انگشت، کارت و همچنین کد اشاره کرد. دقت داشته باشید که این کار شاید در ابتدا در نظر شما سخت باشد اما اندک مدتی پس از این برای اینکه توانسته اید اینچنین کار با این ابزار را یاد بگیرید به خود خواهید بالید.

تماس با ما

جهت استعلام قیمت سیستم های امنیتی با واحد فروش تماس بگیرید

کنترل ساختمان با تکنولوژی های نوین

امروزه همه به دنبال آسایش و راحتی بیشتر در خانه و محل کار خود هستند. کنترل هوشمند سیستم‌‌های امنیتی و حفاظتی برای ساکنین حسی دلپذیر از ایمنی و امنیت را در تمام ساعات شبانه‌روز به ارمغان می‌آورد.

معرفی دوره knx
معرفی دوره knx
معرفی دوره آموزشی
ظرفیت قطع
تکنولوژی کلید
رله حفاظتی اشنایدر
فیوز مینیاتوری
پروتکل هوشمندسازی ساختمان
دستگاه های اندازه گیری انرژی