خانه ی هوشمند

یک زندگی رویایی در قرن ۲۱ به راحتی امکان پذیر شده است. وقتی صحبت از خانه هوشمند می شود می توانید کنترل کردن تمامی وسایل برقی خود را در ذهن متصور شوید و به آسانی توسط موبایل خود دستور اجرای فرمان های خود را صادر نمایید.

فناوران انرژی سبز که نماینده رسمی اشنایدر و برند AVES می باشد، رویای داشتن یک خانه‌ای از جنس هوشمندی را برای شما محقق می سازد و راحتی و آسایش را به شما هدیه می دهد. در خانه هوشمند تمامی وسایل شما از طریق اینترنت با یکدیگر در ارتباط هستند و توسط یک دستگاه مرکزی کنترل می گردند.

کنترل روشنایی، پرده برقی، دوربین، سیستم سرمایش گرمایش، قفل ها و … همگی توسط خانه هوشمند و به راحتی از داخل خانه و یا از راه دور امکان پذیر می باشد. می توانید برای قسمت های مختلف خانه، سناریوهای از پیش تعیین شده ای تعریف نمایید.

و در زمانی که در خانه حضور ندارید نیز بر قسمت های مختلف خانه نظارت داشته باشید و سناریوهای دلخواه را اجرا نمایید. با هوشمند کردن خانه خود، تکنولوژی را به خانه دعوت کنید و از امکانات آن لذت ببرید.

خانه هوشمند اشنایدر

با افزایش نیازهای مشتریان در بحث تکنولوژی، نیاز به راهکارهایی منعطف احساس می شود که knx راهکارهایی منحصر به فرد را در جهت رضایت مشتریان ارایه نموده است تا با آرامش خیال از خانه هوشمند خود لذت ببرند.

خانه هوشمند اشنایدر که مبتنی بر پروتکل امن knx می باشد، تمامی وسایل برقی خانه شما را توسط تجهیزات هوشمند اشنایدر،هوشمند می سازد؛ همچنین ارتباط بین تمامی تجهیزات با کابل knx می باشد و شما را قادر می سازد تا از داخل خانه و یا از راه دور مانیتورینگ و نظارت خانه خود را داشته باشید.

سیستم knx از طریق کنترل آسان،ایمن و مقرون به صرفه‌ی سناریوهای ساختمان، کمک شایانی به افزایش کیفیت زندگی می کند. از جمله موارد تحت کنترل توسط سیستم knx در خانه هوشمند می توان به سیستم روشنایی،سرمایش و گرمایش، پرده برقی، تهویه هوا، اندازه گیری و مدیریت انرژی،کنترل از راه دور و … اشاره کرد.

خانه هوشمند

در طراحی و ساخت محصولات خانه هوشمند AVES، با بهره گیری از آخرین ایده ها و تکنولوژی، تمام توان خود را به کار گرفته ایم تابا کمترین هزینه، شما در خانه‌ای از جنس هوشمندی،ایمنی،آسایش و استفاده بهینه از انرژی را تجربه کنید.

ارتباط بین تجهیزات هوشمند به صورت کاملا بی سیم (Wireless) و بر روی بستر امن پروتکل Zigbee می باشد که این امکان را به وجود آورده که شما بدون تغییر در کابل کشی ساختمان، بر روی همان قوطی کلید و پریز، ادوات هوشمند aves را نصب کرده و از زیبایی چندین برابر و مدرن شدن ساختمان خود لذت ببرید.

شرکت ما، فناوران انرژی سبز، توانسته است با بالا بردن سطح کیفیت زندگی و فراهم کردن امکانات بی شماری برای کنترل تمامی تجهیزات، رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

از جمله این امکانات می توان به کنترل درب ورودی،پریزهای هوشمند، روشنایی،پرده برقی،میزان شدت نور،دمای محیط،سنسور دود و حرارت و کنترل حضور و … اشاره کرد.

در خانه هوشمند چه امکاناتی وجود دارد؟

یکی از اولین و مهم ترین بخش هایی که باید به آن ها دقت کنید روشنایی است که به شما کمک می کند با استفاده از هرگونه کلید و لامپ کار خود را انجام دهید ، و به آسانی و به طرق مختلف به همراه کلیدهای مختلف این کار را انجام دهید.

البته شما در این بخش میتوانید از کلیدهای مختلف استفاده کنید که از جمله آنها می توان به کلید لمسی، تاچ پنل، ریموت و یا اپلیکیشن موبایل اشاره کرد. شما همچنین می توانید به صورت کاملا خودکار آن ها را روشن و خاموش کنید.

حتی در بعضی از خانه هوشمند هم دیده می شود که این امکان به شما داده می شود که شدت روشنایی را نیز می توانید تغییر دهید و این یکی از مهمترین کارهایی است که میتوانید انجام دهید.یکی دیگر از بخش هایی که به شما اجازه می دهد کار هوشمندسازی خانه را انجام دهید ، این است که شما سرمایش و گرمایش را میتوانید از این طریق انجام دهید.

شما زمانی که وارد یک امکانات خانه‌ای از جنس هوشمندی می شود سناریوی امکانات خانه هوشمند فعال خواهد شد.و همچنین سرمایش و گرمایش هم به شما کمک خواهد کرد که دما و درجه مطلوبی که برنامه ریزی کرده اید را به دست آورید.

البته ممکن است که در بعضی از فضاها دستگاه ها خاموش می شوند و یا در دمای متفاوتی کار می کنند. در خانه شما برخی از فضاها هم هست مانند انبار، اتاق مهمان و همچنین بخش های دیگری که کمتر استفاده می کنید را میتوانید براساس یک سیستم فعال استفاده کنید.

اگر بخواهید یک قدم عقب تر بروید، خانه هوشمند وجود نداشت که البته نمی شود این جمله را به این قاطعیت بیان کرد. امکانات خانه ی هوشمند در واقع وجود داشته است اما به نوعی که امروز بوده وجود نداشته است. امکانات خانه ی هوشمند امروزه به معنای خانه ای است که مانند یک انسان عمل خواهد کرد.

و به شما این امکان را میدهد که هرآنچه که میخواهید را در کوتاه ترین مدت زمان داشته باشید. شما در زمان های گذشته به هنگام ترک ویلای خود باید با فعال کردن برنامه های خروج خود سیستم های گرمایش از کف را خاموش می کردید ، و شاید بعضا برخی از این موارد ممکن بود که شما را دچار مشکلات بسیاری در این زمینه می کرده است.

امروزه اما با استفاده از امکانات خانه هوشمند دیگر نیازی نیست که شما نگران این بخش ها باشید و میتوانید بعضا با استفاده از بخش های مختلف کنترلی اقدام به کنترل کارهای خود کنید. این فرآیندهای سرمایشی و گرمایشی همچنین در زمینه های مختلف مانند : داکت اسپلیت و همچنین چیلر فن، گرمایش از کف و همچنین کولرها را نیز کنترل کنید.

سیستم اعلام سرقت

شما میتوانید با هوشمندسازی خانه های خود سیستم های ضدسرقت را نیز در آن ها فعال کنید. شاید تصور کنید که این بخش به شما کمک نخواهد کرد ، اما زمانی که تمامی تنظیمات مانند فعال و غیرفعال کردن زون های مختلف را خواهید داشت.

شما همچنین در یک امکانات خانه هوشمند میتوانید مدت زمان به صدا در آمدن آژیر خود را نیز تنظیم کنید که این بخش برای خانه های بزرگی که به طور مستقیم در حال تغییرات هستند بسیار مفید است. حتی برخی از این دزدگیرهایی که در این زمینه ایجاد شده اند.

با ارسال پیامک هایی که در این زمینه ارسال خواهد شد به شما اجازه می دهد که امنیت خانه خود را به خوبی ایجاد کنید. به یاد داشته باشید که سیستم های دزدگیر در واقع با استفاده از منبع تغذیه پشتیبان حتی در زمان هایی که برق قطع باشد نیز میتوانند مورد استفاده قرار گیرند.

تمامی آنچه که باید بدانید این است که این سمکانات در واقع در محصولات و همچنین برندهای مختلف متفاوت خواهند بود ، و به همین دلیل است که شما میتوانید برندهای مختلف را در زمینه امکانات خانه‌ای از جنس هوشمندی و به ویژه برای این بخش استفاده کنید.

اعلام حریق

یکی دیگر از بخش هایی که در امکانات خانه هوشمند وجود دارد سیستم اعلام حریق است. شما میتوانید در این بخش با استفاده از سنسورهایی که مربوط به شناسایی حریق هستند که از جمله آنها میتوان به دود، حرارت و همچنین شعله اشاره کرد در صورت بروز هرگونه مشکل با آن به خوبی رو به رو شوید.

همچنین در امکانات خانه‌ای از جنس هوشمندی میتوانید از آژیر، تماس های تلفنی و پیامک و همچنین اقدامات دیگر نیز استفاده کنید. این کار به شما اجازه خواهد داد که شما بتوانید سیستم اعلام حریق را در امکانات خانه هوشمند خود داشته باشید.

در زمان های گذشته آتش سوزی ها از جمله بلاهایی بودند که در صورت شناسایی دیر مشکلات بسیار زیادی را برای افراد در این زمینه ایجاد می کردند ، اما امروزه شما میتوانید با سیستم اطفای حریق هوشمند در خانه هوشمند به خوبی آن ها را تحت کنترل داشته باشید.

دوربین مداربسته

یکی از مهم ترین بخش هایی که برای برقراری امنیت در امکانات خانه هوشمند مورد استفاده قرار گرفته است دوربین مداربسته است. میتوان گفت که در حوزه های مختلف امنیتی و همچنین ضدسرقت، هوشمندسازی منازل در واقع با دوربین مداربسته آغاز می شد.

و این روند همچنان هم ادامه دارد. میتوان گفت که شما در واقع در یک امکانات خانه هوشمند مهمترین بخشی که به آن نیاز دارید دوربین مداربسته است. اگرچه در زمان های گذشته هم استفاده از دوربین مداربسته باب بوده است و این را نمی توان جز جدیدی از امکانات خانه‌ای از جنس هوشمندی دانست ، ولی نحوه استفاده از آن امروزه در امکانات خانه هوشمند به طور کل تغییر کرده است.

میتوان اینطور گفت که در حوزه سیستم امنیتی و همچنین ضدسرقت در هوشمندسازی منازل، تصاویری که از دوربین مداربسته ایجاد خواهد شد به مراتب کاربردی تر خواهد بود. شما میتوانید دوربینهای مداربسته را در امکانات خانه هوشمند از طریق تاچ پنل های هوشمند داخل واحد خود و یا همان اپلیکیشن هایی که در گوشی موبایل وجود دارد کنترل کنید.

این جا، جایی است که خارج از دنیای امروزه به شما کمک خواهد کرد که در یک مدرنیته تلفیقی زندگی کنید و بخش به بخش کارهای خود را راحت تر انجام دهید.علاوه بر این، گفته میشود که تمامی دوربین های مداربسته در امکانات خانه هوشمند به یک تاچ پنل مرکزی متصل خواهند شد.

که در آن ها علاوه بر کنترل تمامی امکاناتی که در سیستم هوشمند وجود دارد شما میتوانید تمامی مشاعات مربوط به ملک و حتی محل بازی کودکان خود را نیز مشاهده کنید. توجه داشته باشید که در این بخش باید از دوربین های آی پی استفاده کنید تا بتوانید امکانات خانه هوشمند خود را تکمیل کنید!

پرده و پریز هوشمند

شاید تصور کنید که تمامی مناسک مربوط به امکانات خانه هوشمند به همین بخش ها ختم خواهند شد اما حقیقت چیز دیگری است. شما در واقع در امکانات خانه هوشمند میتوانید پرده برقی نصب کنید. این پرده ها توسط ریموت کنترل های رادیویی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

و شما میتوانید از داخل منزل و یا اپلیکیشن های موبایل خود آنها را کنترل کنید. دقت داشته باشید که شما در واقع قادر خواهید بود که تمامی این بخش ها را خارج و یا داخل منزل باز و بسته کنید. شما همچنین می توانید براساس تنظیمات قبلی در این زمینه و یا با استفاده از هر نوع سناریویی در این زمینه شدت نور محیط داخلی و یا حتی خارجی خانه خود را مورد بررسی قرار دهید ، و در صورت امکان آن ها را کم و زیاد کنید.

کاربردهای مختلفی همچنین برای پریزهای هوشمند وجود دارد که ان ها را بسیار متنوع تر از گذشته کرده است. شاید تصور کنید که تنها کاربردهای مربوط به پریز در امکانات خانه هوشمند این است ، که شما آن ها را با استفاده از یک کنترل از راه دور خاموش و روشن کنید.

اما اینطور نیست. شما در واقع با استفاده از پریز هوشمند میتوانید جریان برق را نیز در آن ها کنترل کنید و یا مستقیما آن ها را دی اکتیو کنید. میدانید که پریز برق در امکانات خانه هوشمند به شما کمک خواهد کرد که به خوبی با مصرف انرژی در تعامل باشید ، و هرآنچه که نیاز دارید را مورد استفاده قرار دهید.

درب باز کن تصویری

شاید بتوان گفت که بعد از دوربین مداربسته، یکی از بخش هایی که راه خود را زودتر به خانه‌ای از جنس هوشمندی باز کرد آیفون بوده است. این آیفون ها علاوه بر اینکه زیبایی را برای داخل خانه شما ایجاد خواهند کرد ، به شما قابلیت های بسیاری در این زمینه هم خواهند داد که از جمله مهمترین آنها میتوان به تماس تلفنی و همچنین تصویری با ساکنین بپردازید.

و این کار بسیار به شما کمک خواهد کرد. در واقع تماس های داخلی خانه‌ای از جنس هوشمندی که به آن ها اینترکام گفته می شود به شما اجازه خواهد داد ، که تمامی آنچه که میخواهید را در کنار دوربین مداربسته از نظر امنیتی برای خانواده خود فراهم کنید.

بخش های آسان سازی درخانه هوشمند

از جمله موارد دیگری هم در خانه‌ای از جنس هوشمندی وجود دارد که بود و نبود آن ها شاید در کیفیت زندگی شما تاثیری نداشته باشد ، اما قطعا بودن آن ها به شما کمک خواهد کرد که زندگی بهتر و راحت تری داشته باشید. سیستم های آسانسورهای هوشمند هم به شما کمک خواهند کرد که در زمینه هوشمندسازی خانه هرآنچه که میخواهید را برآورده کنید.

برعکس البته در زمان هایی که درب ساختمان را برای مهمان خود باز کنید آسان تر عمل کنید. در این زمان، در یک خانه هوشمند آسانسور شما به استقبال آن ها خواهد رفت ، و چه چیز لذت بخش تر از این که شما مدت زمان بسیاری را برای آسانسور منتظر نباشید.

آبیاری های هوشمند نیز به شما کمک خواهد کرد که گیاهان خود را به صورت کاملا هوشمند آبیاری کنید. شاید این بخش در نظر شما غیرممکن باشد ، اما آنچه که باید بدانید این است که در واقع شما میتوانید به صورت کاملا اتوماتیک در این زمینه کار خود را انجام دهید. شما حتی می توانید اندازه گیری های میزان رطوبت خاک را نیز انجام دهید.

هوشمند باش

هوشمند باش

استخر، سونا و جکوزی هم از جمله بخش هایی هستند که با کنترل دما و همچنین تجهیزات مختلف کنترل می شوند. در خانه های هوشمند آنچه که باید به آن دقت کنید این است که شما میتوانید تمامی آنچه که میخواهید را برای خود برآورده کنید.

سیستم های شبیه ساز حضور و دیگر بخش ها در خانه هوشمند هرآنچه که میخواهید را در زمینه آسان سازی زندگی شما برآورده خواهند کرد ،و شما میتوانید در امکانات خانه ی هوشمند کارهای بسیاری را انجام دهید. البته اینطور گفته می شود که به طور کل هزینه هایی که در این زمینه وجود دارد ، ممکن است که اندکی از خانه های معمولی بیشتر باشد.

و اینجاست که ممکن است اغلب افراد توانایی لازم برای برقراری این کار را نداشته باشند. شرکت ما در تلاش است تا در این زمینه آنچه که میخواهید را در خانه‌ای از جنس هوشمندی برای خود برآورده کنید. شاید تصور کنید که این کار سخت است ، اما زمانی که رویای زندگی در خانه هوشمند را تماما در سر بپرورانید خواهید دید که میتوانید هرآنچه که میخواهید را در این زمینه برای خود برآورده کنید.

برای مشاوره و استعلام قیمت و ارتباط با واحد فروش  با ما تماس بگیرید.

سیستم امنیتی هوشمند Aves

سیستم امنیتی هوشمند Aves خانه هوشمند اوس مجهز به سنسور های امنیتی می باشد. کاربر با استفاده از این سنسورها می تواند امنیت خانه خود را تامین کند و همچنین از یک سیستم هوشمند و امنیتی یکپارچه در خانه خود استفاده کند.&n…

استاندارد اعلام حریق

استانداردهای سیستم اعلام حریق استانداردهای سیستم اعلام حریق، به گفته ریچارد رانگهام، نخستی شناس بریتانیایی، آشپزی ممکن است در انبساط مغز ما نقش مهمي بازي كرده باشد. بوته هاي آتش و آتشدان هاي اوليه احتمالاً منجر به تشكيل …

پرده برقی خانه هوشمند

پرده برقی در خانه هوشمند یکی از امکانات خانه هوشمند، پرده برقی است. پرده برقی در خانه هوشمند توسط ریموت کنترل‌های رادیویی مورد استفاده قرار می‌گیرند و شما می‌توانید از داخل منزل و یا اپلیکیشن های موبایل خود آن‌ها را کنترل کنید. شما همچنین می توا…