رستوران هوشمند جذابیت برای مشتری، راحتی برای کارکنان

تب رستوران هوشمند ، بعد از خانه هوشمند ،هوشمند سازی ساختمان ، ادارات هوشمند و بیمارستان های هوشمند در تکنولوژی های هوشمند سازی کسب و کار سرایت کرده.

صاحبان کسب و کار و رستوران ها می خواهند با استفاده از تکنولوژی های متفاوت و هوشمند ، جذابیت بیشتری برای مشتری ایجاد کنند ، یکی از تکنولوژی های هوشمند که در هوشمند سازی رستوران ها بسیار مورد استقبال واقع شده استفاده از میز های لمسی هوشمند می باشد که رقابت متفاوتی بین صاحبان رستوران ایجاد نموده است همچنین این تفاوت باعث ایجاد انگیزه در مشتریان گردیده.

در ادامه مقالات خانه هوشمند فناوران انرژی سبز همراه ما باشید تا به مزایا و معایب هوشمند سازی رستوران و رستوران هوشمند بپردازیم.

هوشمند سازی رستوران

رستوران های هوشند امروزه در جهان درحال افزایش هستند. سفارش غذا از منوی میز هوشمند رستوران جذاب و دیجیتال ، امکان دیدن ترکیبات غذا، دخالت در ترکیب مواد مطابق با سلیقه فرد، عدم انتظار برای آمدن گارسون، آگاهی از روند آماده شدن سفارش خود و اطلاع از زمان آماده شدن سفارش و ده ها جذابیت دیگر انسانها را به امتحان کردن یک رستوران جدید هوشمند تحریک میکند.

هوشمندسازی رستوران

به دلیل استفاده محدود از گارسون ها در رستوران هوشمند، محیطی آرام برای مشتریان ایجاد میشود. برای صاحب رستوران نیز، استفاده حداقلی از کارکنان، مدیریت راحت تر و کم هزینه تر رستوران را ایجاد میکند. دریافت سفارشات و پرداخت صورتحساب به صورت کاملا الکترونیکی و بدون معطلی، امکان رد یابی میز سفارش، از جمله مزایای استفاده از میز هوشمند در رستوران  میباشد.

در هوشمند سازی رستوران قابلیت انتخاب تصویر میز لمسی هوشمند با تصاویر زیبا مطابق سلیقه خود تجربه زیبایی است. همچنین صاحبان رستوران هوشمند می توانند با گرفتن تبلیغات و نمایش آنها بر روی میزهای هوشمند رستوران، درآمد زایی کنند.

یا قرار دادن بازی های مختلف هیجان را برای مشتریان به ارمغان بیاورد و انتظار آماده شدن سفارش در رستوران هوشمند به راحتی سپری شود. استفاده از ربات به جای گارسون برای تحویل دادن غذا نیز از دیگرجذابیت هایی می باشد که در هوشمند سازی رستوران برای مشتریان امکان پذیر می گردد.

استفاده از ربات به جای گارسون در رستوران های هوشمند

البته هوشمند سازی رستوران فقط به سفارش هوشمند خلاصه نمیشود. علاوه بر میزهای سفارش هوشمند، استفاده از دیگر مزایای رستوران هوشمند می توان به محیطی آرام، راحت و جذاب  برای مشتریان نام برد.

سیسیتم روشنایی و نور پردازی هوشمند مطابق با نور محیط و سلیقه مشتری و با استفاده از سیستم های کنترل شدت نور،کنترل سیستم گرمایشی و سرمایشی از طریق سیستم های کنترل هوشمند رستوران و ایجاد شرایطی مطبوع، کنترل هوشمند و از راه دور پرده های رستوران،کنترل نزدیک ترین پرده توسط خود مشتریان از طریق میزهوشمند و بدون نیاز به جابه جا شدن، از دیگر مزایای یک رستوران هوشمند است. در نهایت امکان ثبت مشتری وجود دارد که از این طریق از میزان وفاداری مشتریان مطلع میشویم.

در صوت لزوم سوال،انتقاد و پیشنهادی داشتید با تماس بگیرید