خانه هوشمند و مدرن- فناوران انرژی سبز نماینده رسمی اشنایدرالکتریک

پیاده سازی خانه هوشمند،وقتی به یک خانه هوشمند و مدرن فکر می‌کنم، به طور غریزی خانه‌ای یکپارچه در نظرم مجسم می‌شود. خانه ای که در آن همه چیز به هم متصل است. از سیستم روشنایی و سیستم تهویه گرفته تا دوربین های مدار بسته.

تحقیقات نشان می دهد که تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۵۰ میلیارد دستگاه در سراسر جهان به یکدیگر متصل می شوند (بر اساس سیسکو ). که بسیاری از آنها در خانه های ما هستند. که این امر باعث ایجاد سطح بی نظیری از تعامل، آسایش و کارایی می شود. این انقلاب به معنای واقعی کلمه در شرف وقوع است.

خانه هوشمند فناوران انرژی سبز به عنوان نماینده رسمی اشنایدر الکتریک همراه با معماران و مهندسین، با راهکارهای مانند سیستم های کنترل خانه هوشمند C-Bus و KNX منزل شما را یکپارچه می کنیم. این فن آوری انواع وسیعی از دستگاه ها را متصل می کند، به صاحبان خانه اجازه می دهد تا همه چیز را از نور و درجه حرارت به سیستم های سرگرمی کنترل کنند – برای ایجاد یک محیط کامل برای هر لحظه.

در یادداشت شخصی، چندین بار خانه را ترک کرده ام و سپس متوجه شدم که آیا چراغ ها را عوض کرده ام. اتصال به این احساس نگران کننده پایان می دهد.

علاوه بر این، با ادغام مدیریت انرژی با سایر توابع کنترل خانگی، سیستم های کنترل خانه KNX و C-Bus از اتوماسیون فراتر می روند. آنها خانه ها را به فضاهای زندگی شهری تبدیل می کنند. آنها اجازه می دهند مانیتورمان را کنترل و مدیریت خانه های ما را برای به حداکثر رساندن بهره وری انرژی و کاهش هزینه های انرژی، حتی زمانی که ما دور هستند. این ترکیبی از دستگاه های تلفن همراه و فن آوری از راه دور به ما این آزادی را داده است و این باعث تغییر در زندگی ما می شود.

جزئیات تکنولوژی خانه مهم هستند، اما من همیشه مراقب دیدگاه جامع از این فضاهای زندگی هستم. خانه ها جایی است که زندگی می کند، جایی که می توانیم آرام باشیم و خودمان باشیم.

ما می دانیم که با ساختن خانه های امن و راحت تر – با فعال کردن فضاهای هوشمند متصل و هوشمند – ما به مردم کمک می کنیم تا کیفیت زندگی خود را به دست آورند که تنها چند سال پیش امکان پذیر نبود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *