در خانه هوشمند خود مثل یک هتل 5 ستاره زندگی کنید!!

داشتن یک خانه هوشمند اشنایدرالکتریک باعث می شود بتوانید کارهای زیادی را با زحمت کمتری انجام دهید. کارهایی مانند تنظیم تهویه، خاموش کردن لامپ ها، و غیره. در این مظلب قصد داریم اندکی شما را با مزایای بیشمار یک خانه هوشمند آشنا کنیم. پس با ما باشید…

تنها ظاهر خانه نیست که اهمیت دارد. بلکه مهم است که در خانه خود چه احساسی دارید! آیا در خانه خود احساس راحتی و آسایش می‌کنید؟ آیا احساس امنیت دارید؟ آیا وسایل به کار رفته در سیستم برق‌کشی، به خانه شما ظاهری مدرن داده است؟ این حق طبیعی شماست که در خانه خود و به اختیار خود دمای اتاق را آنگونه که تمایل دارید تنظیم کنید. یا میزان روشنایی اتاق مطابق با میل شما تنظیم شود. با ارائه راه‌حل‌های مدیریت هوشمند روشنایی و سرمایش/گرمایش به شما کمک می‌کنیم تا آنگونه که می‌خواهید و شایسته شماست زندگی کنید و از زندگی خود نهایت لذت را ببرید.

آسایش در سایه یک زندگی ایمن

در فضای خانه، نصب سیستم KNX پیشرفته از طریق کنترل آسان، ایمن و مقرون به صرفه سناریو‌های خانه هوشمند اشنایدرالکتریک، کمک شایانی به افزایش کیفیت زندگی می‌کند.

 

ورودی منزل، ایمنی و امنیت بیشتر با کارکرد‌های مرکزی

اگر هنگام ورود به منزل مشاهده کنیم که همه چیز مرتب است، قطعا” احساس خوبی خواهیم داشت. با راهکار خانه هوشمند KNX، هنگام ورود به خانه به صورت خودکار سیستم‌‌های روشنایی و تهویه هوا فعال شده و محیط دلپذیری را برای شما فراهم می‌آورد. در خانه هوشمند اشنایدرالکتریک در صورت‌ترک اتاق نیز سیستم به صورت خودکار به حالت اقتصادی خود وارد شده و با خاموش کردن چراغ‌‌های اضافی و غیرفعال کردن سیستم تهویه، باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود. حتی در غیاب ساکنین خانه، طوفان یا نور شدید را تشخیص داده و به طور خودکار سایبان و پرده‌‌ها را به عنوان ابزار حفاظتی فعال می‌کند.

لذت یک خواب راحت در خانه‌ای هوشمند

سیستم زمان‌بندی شده کاهنده نور در شب، به همراه سناریو دکمه وحشت در کنار تخت شما خوابی راحت را برای شما به ارمغان آورده است. به محض شنیدن صدا‌های غیرمعمول چراغ‌‌های خانه روشن خواهد شد و سیستم امنیتی فعال می‌شود. حتی اگر بخواهید هنگام غروب در تخت خوابتان به مطالعه بپردازید، برای تنظیم نور مناسب و پایین کشیدن پرده‌‌ها تن‌ها در خانه هوشمند اشنایدرالکتریک ، یک اشاره کافی است.

حمام، تصویری از آرامش…

فضای حمام دمای مناسبی دارد، شوفاژ گرم است، نور کم شده است و صدای آرام موسیقی از بلندگو‌ها به گوش می رسد. تصویری از آرامش که بافشردن یک دکمه بدل به واقعیت شده و حمام را به پناهگاهی از خوشی مبدل سازد. سیستم با کنترل دمای اتاق قبل و بعد از حمام، هزینه‌‌های گرمایشی را کاهش می‌دهد و باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود.

در خانه هوشمند اشنایدرالکتریک ، با ارائه راهکارهای نوآورانه ساختمان هوشمند ، علاوه بر ایجاد احساس راحتی و آسایش، امنیت منزل شما را ارتقاء داده و به خانه شما ظاهری مدرن می‌دهیم.

آیا شما هم تمایل دارید خانه‌ ی خود را هوشمند کنید؟ آیا برای هوشمند کردن خانه ی خود تا کنون کاری انجام داده اید؟ پیشنهاد شما برای ایجاد خانه های هوشمند چیست؟ لطفا نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *