دوربین مدار بسته  :

 • دارای رنج متنوع از نظر رزولوشن تصویر برداری تا کیفیت  ۴K
 • قابلیت تصویر برداری با کیفیت بالا در رنچ نور های با لوکس بالا و پایین
 • قالبیت تصویر برداری با لنز ها مختلف ثابت و متغیر
 • دارای تکنولوژی بالا ئدر فشرده سازی صدا و تصاویر و کاهش ۷۰ درصدی پهنای باند و حجم ذخیره سازی
 • کارکرد به صورت MULTI STREAM برای استفاده در دما‌های مختلف
 • دارای قابلیت هوشمند نرم‌افزاری
 • دارای درجه حفاظت بالا در برابر تغییرات دما و رطوبت
دوربین مداربسته

تأمین امنیت با دوربین مداربسته

در حال حاظر تأمین امنیت و نظارت بر ساختمان‌های بزرگ (مانند ساختمان‌های اداری، مسکونی، تجاری ،بیمارستان‌ها، هتل، مدارس و …) با استفاده از دوربین‌های مداربسته CCTV و هوشمند یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید هنگام ساخت در نظر داشت.

بجای آنکه با صرف وقت و نیروی انسانی بیشتر، نظارت را به صورت کامل انجام دهیم، می‌توان با استفاده از تجهیزات هوشمند علاوه بر بالا بردن سرعت عمل در نظارت، به صورت متمرکز و یکپارچه و با کمترین هزینه به هدف خود دست یابیم.

یکی از راه هایی که در جهت ایجاد سیستم نظارتی و امنیتی در ساختمان‌های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد، استفاده از تجهیزات ضبط و پخش تصاویر است که به آن، سیستم دوربین مدار بسته CCTV نیز گفته می شود.

در این سیستم با نصب یک سری دوربین های خاص با قابلیت های مختلف و با برقراری یک شبکه انتقال تصویر و برقراری یک مرکز کنترل، می توان بدون نیاز به حضور فیزیکی در هریک از محل های مورد نظر به راحتی بر تمامی آن ها تسلط داشت. با استفاده از برنامه های کاربردی می توان بر روی هریک از تصاویر ضبط شده پردازش هایی را انجام داد تا بتوان به کوچک ترین زوایای وقوع حادثه در پروسه یا محل تحت نظر پی برد.

دوربین مداربسته تحت شبکه، دسته ای از دوربین های مداربسته را تشکیل می دهد که از تکنولوژی های دیجیتال و پروتکل های شبکه برای انتقال اطلاعات استفاده می کنند. دوربین های مداربسته تحت شبکه را با نام های دیگر مانند دوربین IP یا دوربین شبکه یا دوربین مداربسته دیجیتال نیز می شناسند.

طرز کار دوربین‌های مداربسته تحت شبکه

دوربین های مداربسته از روش های مختلفی برای ارسال اطلاعات خود استفاده می کنند. دوربین های مداربسته تحت شبکه، این کار را از طریق پروتکل های شبکه انجام می دهند یعنی مانند یک کامپیوتر وارد شبکه شده و اطلاعات تصویر را ارسال می کنند.

همانطور که گفته شد در سیستم های دوربین مداربسته تحت شبکه، ارتباط قسمت های مختلف سیستم به وسیله شبکه های کامپیوتری برقرار می شود. هر دوربین در این سیستم، دارای یک سیستم عامل کوچک است که به آن امکان ورود مستقل به محیط شبکه را می دهد.

تجهیزات ضبط نیز می توانند به صورت مستقل در سیستم، تصاویر را دریافت و ضبط کنند که این موضوع، انعطاف پذیری بسیار بالایی به سیستم های دوربین مداربسته تحت شبکه داده است.

مزایای دوربین‌های مداربسته تحت شبکه نسبت به دوربین‌های مدار بسته آنالوگ:

 • استفاده از بستر های شبکه برای انتقال تصاویر
 • امکان استفاده از تکنولوژی های پردازش تصویر
 • رزولوشن تصویر بالاتر
 • استفاده از سوئیچ ها و استفاده از تنها یک کابل برای ارسال تصاویر چندین دوربین به صورت همزمان
 • امکان به روزرسانی و ایجاد تغییرات راحت تر در سیستم تحت شبکه
 • امکان تغذیه POE دوربین ها در سیستم های تحت شبکه و کاهش حجم کابل‌کشی
دوربین-مداربسته-تحت-شبکه

کنترل ساختمان با تکنولوژی های نوین

امروزه همه به دنبال آسایش و راحتی بیشتر در خانه و محل کار خود هستند. کنترل هوشمند سیستم‌‌های امنیتی و حفاظتی برای ساکنین حسی دلپذیر از ایمنی و امنیت را در تمام ساعات شبانه‌روز به ارمغان می‌آورد.

فروش انواع سوئیچ یک و دو پل خانه هوشمند AVES
تصویر ترموسات خانه هوشمند اوس
فروش انواع سوئیچ یک و دو پل خانه هوشمند AVES