خانه هوشمند

یک زندگی رویایی در قرن ۲۱ به راحتی امکان پذیر شده است. وقتی صحبت از خانه هوشمند می شود می توانید کنترل کردن تمامی وسایل برقی خود را در ذهن متصور شوید و به آسانی توسط موبایل خود دستور اجرای فرمان های خود را صادر نمایید. فناوران انرژی سبز که نماینده رسمی اشنایدر و برند AVES می باشد، رویای داشتن یک خانه هوشمند را برای شما محقق می سازد و راحتی و آسایش را به شما هدیه می دهد. در خانه هوشمند تمامی وسایل شما از طریق اینترنت با یکدیگر در ارتباط هستند و توسط یک دستگاه مرکزی کنترل می گردند. کنترل روشنایی، پرده برقی، دوربین، سیستم سرمایش گرمایش، قفل ها و … همگی توسط خانه هوشمند و به راحتی از داخل خانه و یا از راه دور امکان پذیر می باشد. می توانید برای قسمت های مختلف خانه، سناریوهای از پیش تعیین شده ای تعریف نمایید و در زمانی که در خانه حضور ندارید نیز بر قسمت های مختلف خانه نظارت داشته باشید و سناریوهای دلخواه را اجرا نمایید. با هوشمند کردن خانه خود، تکنولوژی را به خانه دعوت کنید و از امکانات آن لذت ببرید.

خانه هوشمند اشنایدر

خانه هوشمند اشنایدر

با افزایش نیازهای مشتریان در بحث تکنولوژی، نیاز به راهکارهایی منعطفغ احساس می شود که knx راهکارهایی منحصر به فرد را در جهت رضایت مشتریان ارایه نموده است تا با آرامش خیال از خانه هوشمند خود لذت ببرند.

خانه هوشمند اشنایدر که مبتنی بر پروتکل امن knx می باشد، تمامی وسایل برقی خانه شما را توسط تجهیزات هوشمند اشنایدر هوشمند می سازد؛ همچنین ارتباط بین تمامی تجهیزات با کابل knx می باشد و شما را قادر می سازد تا از داخل خانه و یا از راه دور مانیتورینگ و نظارت خانه خود را داشته باشید.

سیستم knx از طریق کنترل آسان،ایمن و مقرون به صرفه سناریوهای ساختمان، کمک شایانی به افزایش کیفیت زندگی می کند. از جمله موارد تحت کنترل توسط سیستم knx در خانه هوشمند می توان به سیستم روشنایی،سرمایش و گرمایش، پرده برقی، تهویه هوا، اندازه گیری و مدیریت انرژی،کنترل از راه دور و … اشاره کرد.

خانه هوشمند

خانه هوشمند AVES

در طراحی و ساخت محصولات خانه هوشمند AVES، با بهره گیری از آخرین ایده ها و تکنولوژی، تمام توان خود را به کار گرفته ایم تابا کمترین هزینه، شما در خانه هوشمند خود ایمنی،آسایش و استفاده بهینه از انرژی را تجربه کنید.

ارتباط بین تجهیزات هوشمند به صورت کاملا بی سیم (Wireless) و بر روی بستر امن پروتکل Zigbee می باشد که این امکان را به وجود آورده که شما بدون تغییر در کابل کشی ساختمان، بر روی همان قوطی کلید و پریز، ادوات هوشمند aves را نصب کرده و از زیبایی چندین برابر و مدرن شدن ساختمان خود لذت ببرید.

شرکت ما، فناوران انرژی سبز، توانسته است با بالا بردن سطح کیفیت زندگی و فراهم کردن امکانات بی شماری برای کنترل تمامی تجهیزات، رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

از جمله این امکانات می توان به کنترل درب ورودی،پریزهای هوشمند، روشنایی،پرده برقی،میزان شدت نور،دمای محیط،سنسور دود و حرارت و کنترل حضور و … اشاره کرد.

برای مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید.